– Чи підтримали депутати програму трансформації мережі закладів освіти Чернігова? – Як аргументували зняття проєктів щодо земельних ділянок розташованих в межах лісопарку « Ялівщина» ? – Чи економили минулого року гроші на медицині? – Чому ОСББ на вулиці Коцюбинського , 84 не погодили межі земельної ділянки біля їх будинку? – Коли у місті з’явиться евакуатор? Про це і не тільки з Пленарного засідання V сесії ЧМР VIII скликання у програмі « Депутатський корпус»
Депутатський корпус 5 сесія| Телеканал Новий Чернігів
04.03.20210
Схожі новини:
09.07.20240
Помер від важкого поранення: у Чернігові поховали Захисника Олексія Рочняка
У Чернігові 8 липня прощались із полеглим воїном Олексієм Рочняком. Про це повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП.
Солдат Олексій Рочняк народився 11 березня 1974 року в місті Ф
Read More
26.01.20210
Факт-новини за 26.01.2021
Сьогодні у випуску:
- Вірус відступає. Як змінилася динаміка
захворюваності на COVID-19 у Чернігові?
- Третя спроба. Чи вдалося зібрати сесію
обласної ради?
- Конкурсний відбір до Мол
Read More
05.01.20230
До 18 градусів морозу: синоптики попереджають про різке зниження температури
З 6 січня у Чернігові та області очікується зниження температури повітря. Про це повідомляє обласний центр з гідрометеорології.
Дивіться також: Від теплих рекордів до справжніх холодів: якою буде
Read More

