Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 67 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам. Повідомляє Управління ДСНС України у Чернігівській області. З 22 лютого по 1 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу, 67 одиниць основної і спеціальної техніки.Вогнеборці ліквідували 26 пожеж, 21 з яких виникла у житловому секторі громадян, 1 на об’єкті, 3 на транспорті та 1 гаражу. Внаслідок пожеж травмовано 3 особи та одну врятовано.Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 21 раз залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт населенню, зокрема рятування тварини, буксирування транспортних засобів, надання допомоги працівникам бригад екстреної медичної допомоги, забезпечення пожежної безпеки та деблокування водіїв на місці ДТП.Також, рятувальники 5 разів залучалися для виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
67 разів гасили пожежі
01.03.20210

Схожі новини:
28.11.20190
Академічному хору – 35
Як святкували ювілей співаки?"
Нам 35 років"-оголосив Чернігівський академічний народний хор. На свято завітало багато гостей з різних куточків України. Обласна влада подарувала імениннику сертиф
Read More
02.02.20220
На Чернігівщині затримали злодія, який обікрав храм
У Срібнянській громаді Прилуцького району Чернігівщини поліція заскочила на «гарячому» крадія, який обібрав храм. Чоловіка затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про це повідоми
Read More
04.03.20210
Ідеальне місто для бізнесу
Чернігів у загальноукраїнському рейтингу посів шосту
позицію за оцінкою існуючого у місті
бізнес - клімату.
Такі результати Дослідження "Найкращі практики лідерів
індек
Read More