На ІІІ бізнес-фесті «Разом до успіху» взуття Чернігівської фабрики «Берегиня» визнано кращим промисловим товаром 2019 року.
Чернігівська фабрика «Берегиня»
11.09.20190
Схожі новини:
10.06.20210
Чернігівський атлет виборов срібло чемпіонату України
Чернігівський атлет Вадим Журба виборов срібло на чемпіонаті України серед молоді, яких проходив у Бахмуті 8 та 9 червня. Про це повідомили в Управлінні сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської
Read More
25.03.20210
У Чернігівській міській раді створені ще дві депутатські групи
Сьогодні, 25 березня, на засіданні шостої сесії Чернігівської міської ради восьмого скликання перед затвердженням порядку денного сесії оголошено про реєстрацію двох депутатських груп.
До складу м
Read More
29.12.20190
Із полону бойовиків звільнили військового з Чернігівщини
В Україну повернули 76 полонених. Україна видала 127 утримуваних осіб. Серед тих, хто був звільнений з полону бойовиків - військовий з Чернігівщини. Це Володимир Воскобойник із села Солонівка Городня
Read More

