ua ru

Про канал

В інформаційному просторі давно стало аксіомою: людей найбільше цікавить те, що відбувається поряд з ними – в місті, на вулиці, у будинку, у сусіда. Тому найбільший рейтинг серед місцевих теле та радіоорганізацій мають ті, які виробляють місцеві новини, авторський продукт на місцевому матеріалі, виходять у прямий ефір, застосовують інтерактивне опитування, залучають місцевих рекламодавців, спонсорів, партнерів. Для чернігівської аудиторії таким вже 25 років є Телерадіоагентство „Новий Чернігів”.

З одного боку, новочернігівцям пощастило мати змогу завоювати аудиторію в перші роки Незалежності України, в період створення та становлення недержавного сектору мовлення. На той час, коли регіональне телебачення робило перші кроки, про його ефір, ведучих, героїв говорило все місто. За ейфорією від нового та незвичного прийшло почуття буденності, звичка вмикати свій канал для ділового та домашнього спілкування. Невипадково ТРА “Новий Чернігів” обрало ефірний слоган “Своє цікавіше” і кожний сезон оновлює ефір, щоб не розчарувати свого вимогливого глядача і слухача.

Телеканал „Новий Чернігів” — один з перших в Україні пройшов так звану паспортизацію і сьогодні отримав вже третю за рахунком ліцензію Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Остання дозволила освоїти обласну мережу, зона покриття відтепер складає 85% території області. Проте час ефіру обмежений— 7 годин на добу.