ua ru

Творчість дарує шанс


ПОДАРУЄМО ДІТЯМ МОЖЛИВІСТЬ БАЧИТИ СВІТ!

 

АКЦІЯ ТРИВАЄ

  

Громадське об’єднання інвалідів «Шанс» проводить мистецьку акцію «Творчість дарує шанс» зі збору коштів на придбання автомобіля з підйомником.

До І етапу акції долучився і наш телеканал. Окрім інформаційної підтримки, на базі медіа-агенції був створений пункт зі збору коштів. 


На міське телебачення приходили різні люди. До бутафорського телевізора кидали хто скільки міг. До акції долучилися пенсіонери з невеликими сумами, які можливо і для них самих не були б зайвими. За місяць "Новий Чернігів" допоміг зібрати 2 411 грн.

В період акції сталася трагедія – обвал гуртожитку по вул. Попудренка, 16, тому всі сили, в тому числі й фінансові, були спрямовані на допомогу постраждалим мешканцям будинку. Та, не зважаючи на труднощі, зібрану суму вже передали на рахунок благодійної організації. До того ж телеканал "Новий Чернігів" додатково передасть ще 1 000 грн. на рахунок організації з профспілкового фонду.

Загалом на сьогоднішній день на купівлю автомобіля спільними зусиллями зібрано більше 45 тисяч гривень.

За словами голови правління Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс» Світлани Федорової, цей автомобіль необхідний особливим дітям, аби вони могли дістатися до навчально-реабілітаційних центрів міста, тому збір коштів триває і надалі. Вона сподівається, що до кінця року мрія особливих дітей здійсниться.

В свою чергу телеканал «Новий Чернігів» залишає за собою інформаційне спонсорство, бо також вірить – мрії здійснюються.  


В Міському палаці 02.12.2016 року було зібрано 28 216,47 грн.

В тому числі:
            - на соціальному аукціоні 20 700 грн;
            - від продажі творчих робіт і мистецької лотереї на виставці — 7 516,47 грн.


Телеканал «Новий Чернігів» долучився до збору коштів для придбання автомобіля з підйомним пандусом для дітей-інвалідів міста. У Чернігові мешкає близько 1 000 дітей з інвалідністю, 270 з них пересуваються на інвалідних візках. 

У фойє телеканалу за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 38-А (поряд зі школою №1) - було розміщено скриньку для збору коштів. Будь-хто з чернігівців, гості телеефіру з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю могли зробити свій внесок.Акція зі збору коштів для придбання автомобіля з підйомним пандусом для дітей-інвалідів міста триває. Щодня чернігівці приносили кошти в скриньку, яка була розміщена у фойє телеканалу «Новий Чернігів» за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 38-А (поряд зі школою №1). Також можна перерахувати гроші на розрахунковий рахунок громадського об’єднання інвалідів „Шанс”.Реквізити для перерахунку коштів:

Чернігівське міське громадське об'єднання інвалідів "Шанс"

Р/р 26001004882, Полікомбанк, м. Чернігів, Код банку 353100

код ЕДРПОУ: 25901342

Призначення платежу: Добровільне пожертвування на придбання та функціонування спец. авто з підйомником для дітей інвалідів.