ua ru

Допомога Маргариті Чорнобай

Маленькій Маргариті Чернобай потрібна наша допомога.


Дівчинці 4 роки. Зовні вона нічим не відрізняється від однолітків. Полюбляє гратися, проводити час на дитячому майданчику і танцювати. От тільки досі дівчинка не чула голос мами.

Чернігівські лікарі зробили диво - виходили дитину вагою 690 грамів та зростом у 32 сантиметри. Щастя батьків не знало меж. Аж поки дівчинці не виповнився рік. Лікарі поставили страшний діагноз – двобічна сенсоневральна глухота 4 ступеня.


У місті Бобровиця Чернігівської області, де проживає сім'я, спеціалізованого садочка для таких діток немає. Тож весь вільний час мама приділяє Маргариті. Єдина можливість для дівчинки почати чути і розмовляти - кохлеарна імплантація. Батьки стали у чергу аби отримати дороговартісний імплант від держави. Наразі вони 131 у списку. Скільки доведеться чекати - рік або п'ять – невідомо. А встановити імплант необхідно якомога скоріше, поки дитина ще може навчитися говорити.Батьки вірять, Маргаритку можна вилікувати. Зробивши операцію та встановивши імплант. Протягом двох років рідні намагалися знайти кошти та вдалося назбирати небагато - 65 тисяч гривень. А на купівлю одного імпланта необхідно 30 тисяч євро, а це майже 900 тисяч гривень. Така сума не підйомна для родини Чернобай.

Батьки звертаються до усіх небайдужих з проханням допомогти вилікувати їх доньку.