ua ru

Сучасний дитячий садок

Коли відкриють новий заклад на Масанах?
Будівництво дитячого садка у житловому мікрорайоні Масани планують закінчити вже наприкінці 2018 року. Свої двері навчальний заклад відчинить для трьохсот юних чернігівців. Вперше за роки незалежної України у Чернігові будується дошкільний заклад, який відповідатиме усім європейським стандартам. Хід виконання будівельних робіт перевіряв під час робочої поїздки народний депутат України Олег Ляшко адже сама його партія сприяла виділенню коштів на його будівництво. Появи нового сучасного садка вже давно чекали жителі мікрорайону. Адже дітей тут мешкає багато, а навчальних закладів обмаль. Вартість будівництва нового садочка - 86 мільйонів гривень, 19 з них вже освоїли - зауважив міський голова Владислав Атрошенко . Але 47 мільйонів ще треба знайти, а тому Олег Ляшко запенив , що докладе всіх зусиль аби відшукати неохідні кошти.
Розвиток освіти на Чернігівщині є пріоритетом для народного депутата України Олега Ляшка. Але якщо на Масанах будується новий садочок, то чернігівський професійний ліцей побуту під загрозою закриття. Все через відстуність державного фінансування, а місцевому це не під силу.
Майбутнє професійного ліцею побуту відтепер перебуває на контролі народного депутат. Адже біля 300 студентів, 60 відсотків яких з області не матимуть можливості здобути робітничі професії. У подарунок навчальний заклад отримав сучасну швейну машинку для створення нових колекцій одягу. Адже саме ту навчають майбутніх швачок, кравців, закрійників та флористів.