ua ru

Дачу – в житловий будинок

Проект рішення розглянуть на сесії міської ради.
Чи можна перевести дачний будиночок у житловий і прописатися там? Виявляється можна. Щоправда, ще не всі розуміють, як працює закон, який регламентує це право. А бажання таке є у багатьох. Наразі земельна ділянка, на якій знаходиться садовий будинок , призначена для ведення сільського господарства чи для садівництва. Як змінити призначення земельної ділянки, для того, щоб оформити право власності на дачний будинок? Представники чернігівських дачних і садових товариств у понеділок зустрілися з міським головою Владиславом Атрошенком. Представники відповідних служб дали їм пояснення. Вимоги законні, але на це потрібен час, зауважив міський голова. Перше, що вже зробили, так це підготували проект рішення про переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, в порядку визначеному постановою КабМіну. Люди кажуть, із свого боку зробили все можливе. Залишається юридична сторона. За словами, Володимира Гончаренка, 100 членів садового товариства, яке очолює він, фактично проживають на дачах. 50 - будуються.
Сесія міської ради, на яку виносять зокрема і це питання, запланована на 29 березня. Що робити дачникам після того, як набере чинності рішення міської ради, пояснив юрист.
І на останок треба буде звернутися до центру адміністративних послуг. І вже після цього буде можлива реєстрація місця проживання.