ua ru

Невидима варта

Пам’яті загиблих співробітників СБУ.
"Невидима варта" - так називається виставка картин присвячена пам*яті загиблих співробітників Служби безпеки України . Їхні імена та обличча не розсекречують за життя ,а про завдання не знають навіть родичі .На портретах співробітники СБУ,які загинули під час війни на сході країни . Твори писали художниця ,а за покликанням офіцер служби безпеки України Леся Шиденко та її донька ,яка безпосередньо допомагала їй. Авторка розповідала історію написання кожного з представлених портретів . На сьогоднішній момент на виставці - 25 полотен ,вісімнадцять з них -портрети холстові та графічні ,усі інші сюжетні картини . Містяни та курсанти могли побачити тільки репродукцію,адже оригінали портретів Леся Шиденко дарує родичам загиблих героїв ,а сюжетні передає в управління або підрозділи.
Разом з художніми творами представили виставу -реквієм під назвою "Війна без строку...". Вона створена восени двітисячі шістнадцятого року .Та побудована на матеріалах ,які надали родичі та документах професійної роботи загиблих героїв. Взагалі захід - благодійний .
Багато українців не знає, що реально відбувається на сході країни,тож після вистави - реквієм ,люди виходять іншими .
Вистава підготовлена курсантами національної академії СБУ в пам'ять про загиблих в АТО їх колег ,військовослужбовців служби безпеки.