ua ru

Останній день паралімпіади

Лижна естафета –за українцями.
В останній день змагань на XІІ зимових Паралімпійських іграх збірна України виборола ще одне золото. Одноосібними лідерами з перших секунд у лижній естафеті були українські спортсмени.
Перемогу здобули Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова в змішаній естафеті в лижних гонках. «Синьо-жовтий» квартет обігнав своїх найближчих суперників на 50 секунд.
Справжня трагедія розігралася з відкритою естафетою. Українська збірна могла отримати, принаймні, бронзову медаль, якби не прикра помилка маршала. Вона помилково торкнулась руки незрячої Олі Прилуцької і зробила фальшстарт, про який не повідомила вчасно.
Загалом українські спортсмени завоювали 22 медалі: 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових нагород. Наші паралімпійці посіли шосте місце в медальному заліку Ігор. У заключний день Паралімпіади золоту медаль завоювала українська команда в лижній естафеті і наша збірна піднялась на 4-те місце. Але пізніше Франція і Німеччина здобули по одній перемозі в гірськолижному слаломі і потіснили Україну на шосте місце, випередивши за кількістю срібних нагород.
20 березня українська паралімпійська збірна повернеться додому. В аеропорті "Бориспіль" о 12:30 їх зустрічатимуть вболівальники.

Новини по темі