ua ru

Паспортний центр єврозразка

Відтепер є в Чернігові. Оформлення документів за 15 хвилин.

Паспортний центр сучасного європейського зразка 16 березня відкрився у Чернігові на вулиці Шевченка, 51А. Новий паспортний центр займатиметься оформленням біометричних закордонних паспортів та документів громадянина України у формі пластикової айді-картки.

Паспортний центр працюватиме за принципом відкритого простору - техніологія опен спейс, і в майбутньому прийматиме близько 300 громадян щодня. А це, кажуть фахівці, дасть можливість зменшити черги на оформлення закордонних документів.

У паспортному центрі створили просторе фойе, місця очікування та відпочинку відвідувачів. Подбали тут і про юних чернігівців, спеціально для них створили " Дитячий ігровий куточок" .

Приходити і займати чергу з самого ранку тут не потрібно, адже запис здійснюється електронно, що заощаджує час клієнтів. Минулого року, як тільки ввели безвізовий режим для України, ажіотаж на оформлення закордонних документів зріс миттєво. Лише за минулий рік в Чернігівській області було оформлено майже 60 тисяч закордонних паспортів. А це у два рази більше ніж у 2016 році. Незабаром штат нового паспортного центру планують розширити, що дасть можливість обслуговувати більше чернігівців. Звичайні закордонні документи виготовляють з невеликими затримками, а термінові - у звичайному режимі - зазначили працівники міграційної служби. Вартість виготовлення термінового біометричного паспорту складає 810 гривень 32 копійки, а звичайного - 557 гривень 32 копійки. На оформлення документів чернігівець витрачає лише 15 хвилин.