ua ru

Мюзикл "Ти особливий"

Вражаюча вистава від дітей.
Мюзикл для всієї родини " Ти особливий" представили артсти із Харкова. Унікальність театрального проекту полягає в тому, що артисти, які виконують всі ролі, співають пісні та танцюють складні хореографічні номери, - виключно діти . І це зацікавило нашого маленького та дорослого глядача.
Та дехто перед походом до театру прочитав коротеньку розповідь, а тому знає про що піде мова . Ролі виконують 50 чоловік , всі вони - учасники народного художнього ансамблю танцю " Щасливе дитинство". Актори проходили підготовку з акторського мистецтва. Режисер- постановник Аліса Євдокимова каже, аби створити вражаюче дійство для малечі і їх батьків, готувалися 5- ть років.
Довготривала робота не пройшла даремно, зараз діти гастролють Україною, вже об*їхали 17 міст. Кажуть, всюди чують тільки гарні відгуки. Публіку захоплює не тільки професійна гра артистів , яким від 10 до 17 років, глядача також вражають декораці ї- це панорамний відеокекран , розміром з триповерховий будинок, який взаємодіє повністю із акторами на сцені. Та головне, вважають творці мюзикла, суть вистави , яку потрібно зрозуміти. Людям потрібно бути добрішими одне до одного.
Мюзикл " Ти особливий " далі побачать жителі західної України, адже маленькі актори з великою мрією зробити світ кращим, вирушають в подорож далі.