ua ru

Потрійний успіх Ігоря Рептюха

Кому чернігівець присвячує срібну паралімпійську нагороду?
2 золоті медалі в 1 день. Українські паралімпійці продовжують вражати неабиякою силою волі та своєю витримкою. 4 день змагань у Пхьончхані приніс Україні одразу два золота: біатлоністка Оксана Шишкова на дистанції 10 кілометрів серед жінок з вадами зору стала першою, а біатлоніст Тарас Радь завоював медаль на дистанції 12,5 кілометрів.
Цілу колекцію паралімпійських медалей зібрав наш земляк Ігор Рептюх. У 4 день змагань йому вдалося вибороти срібну нагороду у змаганнях з біатлону на дистанції 12,5 кілометрів стоячи.
Ігор Рептюх - єдиний український паралімпієць, який зібрав вже 3 нагороди: золото, срібло та бронзу.
Біатлоністка Людмила Ляшенко стала королевою бронзових медалей на цьогорічних параолімпійських іграх. Адже у скарбниці української збірної - 6 бронзових медалей, 3 з яких саме її. Українські біатлоністи вкотре доводять, вони сильні і незламні духом. А український гімн продовжує лунати на церемонії нагородження чемпіонів паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані. Вся Чернігівщина затамувавши подих спостерігає за успіхами земляка Ігоря Рептюха. А він кожного дня знаходить в собі сили завойовувати нові і нові медалі.
Третя медаль паралімпійських ігор для чемпіона особлива. Він присвячує її захисникам України.
Збірна України вже здобула 15 медалей: 5 золотих, 4 срібні та 6 бронзових і наразі посідає другу сходинку у командному заліку.