ua ru

Експрес-нарада у мерії

Але робочих питань було чимало.
Розширена ранкова нарада у мерії пройшла в експрес- режимі. Адже тривала всього 30 хвилин. Нараду провів заступник міського голови - Олександр Шевченко. Про роботу комунального підприємства «Будинок книги» звітувала його керівник Тетяна Корма.
І хоча нарада пройшла напрочуд швидко, робочих питань у керівників підрозділів і підприємств було чимало. Вирішити особисту проблему прийшли мешканці будинку, що Шевчука, 4. Поблизу їхньої багатоповерхівки розташований приватний будинок, з якого, за словами чернігівців, постійно йде дим, що їм заважає.
Про сусідські баталії у міській раді знають, і відповідні служби вже перевіряли господарів будинку на наявність усіх відповідних документів.
Не оминули увагою і роботу міського транспорту. Мешканці мікрорайону ЗАЗ не можуть комфортно дістатися роботи у години пік, адже за їх даними уранці з 7 по 8 годину проїхало на 33 маршруті всього три машини. Мешканці мікрорайону просять зняти з маршруту транспорт, що перебуває у незадовільному стані. Очільник управління транспорту зауважив, що про цю проблему почув уперше і над нею будуть працювати.

Новини по темі