ua ru

Затримали металевих крадіїв

У четвер, 8 березня, опівдні до поліції звернувся чернігівець та повідомив, що бачив, як на території колишнього заводу «Жовтневий молот» із однієї з орендованих територій двоє невідомих витягають різні металеві предмети. Заявник запідозрив, що невідомі намагаються викрасти метал.
Про це повідомила Патрульна поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

На місце був направлений екіпаж патрульної поліції. Патрульні одразу зустріли заявника та поспілкувалися з ним. Він розповів, що після того, як зробив зауваження невідомим чоловікам, вони втекли. Та, на думку заявника, вони могли повернутися і довести справу до кінця.

Посадивши заявника до службового автомобіля, правоохоронці поїхали оглядати територію заводу. За кілька хвилин громадянин, що повідомив про спробу крадіжки, вказав на невідомого, який ішов дорогою. За його словами, це був один із тих двох, які намагалися поцупити метал.

Патрульні зупинили невідомого та пояснили, чому звернули на нього увагу. Чоловік не сперечався та нічого не заперечував. Громадянина повернули на місце, де його бачив заявник, та викликали слідчо-оперативну групу.