ua ru

Незаконне будівництво

Що виявили журналісти?
На проспекті Миру, 194 з грудня минулого року будують автомийку. Чернігівський міський голова дав доручення управлінню державного архітектурно- будівельного контролю перевірити - на якій підставі? Начальник управління Людмила Шкуріна каже, її служба на цей об*єкт навідується часто, неодноразово залишали оголошення на дверях забудови з проханням з"явитися відповідальній особі для спілкування . Але жодної реакції, кажуть фахівці. Спроба зателефонувати власниці була марною.
До моменту нашого прибуття тут кипіла робота, наймані працівники запримітивши камеру, кинули всі інструменти та матеріали і сховалися у вагончику, достукатися до них аби поспілкуватися - нереально.
Викликали на допомогу поліцію. Поки чекали приїзду правоохоронців з"ясували, що дана земля знаходиться в оренді . Відповідний договір заключений в 17 році і дійсний до 2022-го , та виявляється, договір може бути розірваний, оскільки власник не провів ряд обов*язкових процедур до початку будівництва .
Запитань багато, а відповідей немає взагалі. Оскільки всі спроби уповноважених осіб розібратися у справі цього будівництва , марні , Тарас Репех каже ще раніше коли власниця виходила з ним на зв"язок , з претензями категорично не погодилася. Мовляв будівлю здала в оренду , і все що тут відбувається вже її не стосується.
Проблема ще й втому що даний об"єкт в подальшому не може бути прийнятий в експлуатацію .
Поки з"ясовували подальшу долю цієї споруди , нарешті приїхав наряд патрульної поліції. Примітивши людей у формі , двері нарешті відкрилися.
Поліцейський попрохав зв"язатися із замовником даного будівництва , та громаядин який назвався Сергієм відповів наступне... Правоохоронці в свою чергу кажуть зробили все що від них залежало - перевірили документи будівельника . Ми ж в свою чергу спробували ще раз зв"язатися з власницею, сподіваючись що вона вийде на зв"язок , але знову ж зазнали поразки.
Наразі єдине що залишається кажуть працівники управління державного архітектурно- будівельного контролю - сподіватися що особа зхаменеться, і надасть в найкоротші терміни хоч якісь пояснення.