ua ru

Доля дерев на Валу

86 - аварійні.
86 дерев у парку імені Коцюбинського, а це нижня частина Валу, є аварійними. Відповідне рішення ухвалила спеціальна комісія, яка досліджувала стан зелених насаджень. Всі вони підлягають видаленню , а на їх місці працівники Зеленбуду планують висадити нові рослини.
Громадські активісти та екологи категорично не погоджуються з висновками. А тому працівники комунального підприємства «Зеленбуд» організували спільну зустріч, аби перевірити стан дерев разом. Проте, дендрологи кажуть, провели власне дослідження.
Дерева, які підлягають видаленню, працівники Зеленбуду позначили спеціальними помітками. Але обстежити всі дерева спеціалістам не вдалося, їм перешкоджали еко-активісти - запевнив Роман Старіков. Дендрологи ж звинувачують зеленбудівців у пошкодженні 19 дерев. І вважють, їх треба не видаляти, а лікувати.
Окрім активістів, які виступають проти видалення аварійних дерев, працівників "Зеленбуду , на зустрічі був і працівник лісового господарства. Спеціалісти всі разом оглянули дерева, які несуть загрозу життю містян, або ж через свій стан підлягають видаленню. Порозуміння працівники «Зеленбуду» та активісти так і не знайшли.