ua ru

Переназвуть міський палац, чи ні?

Депутати вивчають проект.
Назвуть чи ні міський Палац культури іменем В’ячеслава Радченка – скоро стане відомо . Депутати з цього приводу мають спочатку визначитися на засіданнях профільних комісії і в залежності від їх рішень – проголосувати запропонований проект на пленарному засіданні 28 сесії 28 лютого. З такою пропозицією до депутатів звернувся колектив Палацу культури після обговорення питання на спільному засіданні .
Як пояснив Олександр Шевчук , перша спроба увіковічнити імя Вячеслава Радченка у назві Міського палацу культури була 6 років тому. Але рішення не довели до логічного завершення. Все закінчилося лише відкриттям дошки на його память на стіні закладу. Час вимогав проведення з цього питання громадських слухань, а про них забули. Але наразі вони вже відбулися, - повідомили на засіданні профільної комісії представники громадського активу.
На засіданні профільної комісії , з питань освіти , медицини, соціального захисту , культури, депутати підтримали проект рішення щодо присвоєння комунальному закладу ЧМР імені першого директора Чернігівського заводу синтетичного волокна, В’ячеслава Радченка, який заклав перший камінь в будівництво Міського палацу культури та чимало зробив для розвитку міста. У той же час запропонували частково скоротити кошторис, який передбачає додаткові витрати пов’язані зі зміною назви . Крім цього на порядку денному 28 сесії Чернігівської міської ради близько30 проектів рішень.