ua ru

На Чернігівщині «взяли» наркоділків

Наркобізнес організував киянин.
Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність організованого угруповання, яке налагодило мережу реалізації психотропних і наркотичних речовин у Київській та Чернігівській областях. Правоохоронці встановили, що наркобізнес організував мешканець Києва, до угруповання також входив колишній працівник поліції. Зловмисники збували наркотики через дрібних дилерів, зокрема й неповнолітнім. Оперативники задокументували низку фактів збуту психотропних і наркотичних речовин.
За попередньою інформацією, сума щомісячного прибутку від реалізації наркотиків перевищувала дев’яносто тисяч гривень. Сецслужби «взяли» одного з наркоділків у Ніжині одразу після збуту чергової партії амфетаміну на суму майже десять тисяч гривень.
Організатора наркобізнесу та іншого спільника правоохоронці затримали в Києві. Під час проведення обшуків помешкань зловмисників вилучено майже п’ять кілограмів канабісу та підготовлену до продажу партію амфетаміну. За матеріалами СБУ відкрито кримінальне провадження.Тривають слідчо-оперативні, встановлюються причетні до злочину особи.