ua ru

Туристичний сезон-2018

Як виглядатиме нова вулична скульптура міста?
"Чернігів -місто легенд"- так називається вулична скульптура, яка стала переможцем громадського проекту Бюджет участі . Створення туристичних скульптур з назвами міста, є своєрідним трендом, поруч з яким фотографуються гості та містяни . Автори проекту сподіваються ,що саме вулична скульптура стане родзинкою нашого міста та приваблюватиме гостей.
Скульптура очікується 8 метрів в ширину та 2 -а у висоту ,основний матеріал - метал . У таких містах ,як Харків і Київ текст на архітектурній споруді на іноземній мові,тож автори проекту запропонували обрати для Чернігова одну з двох :українську або англійську.
Але говорили не тільки про скульптуру ,а й про туристичний сезон 2018 . Який планують зробити досить насиченим. Наприкінці березня у Києві відбудеться виставка ,на якій рекламуватимуть місто гостям . Чернігів планують зробити туристичним для Египтян . Адже вони полюбляють культуру та історію, а це місто дуже древнє та може посперечатись навіть з Києвом .
Тож цього року у Чернігові будуть розвивати туристичний напрямок аби про місто та його історію знали не тільки в Україні , а й за кордоном .