ua ru

Скриньки пам’яті

«Сіверщина. Блокпост пам’яті» - історіі подвигів чернігівських бійців.
Історію подвигів чернігівських бійців, які загинули захищаючи Україну, показали в експозиції «Сіверщина . Блокпост пам*яті». 24 скриньки розмістили в Чернігівській академії державної пенітенціарної служби України. Всі експонати - особисті речі героїв.
Син Раїси Шанської, загинув у 8 кілометрах від пологового будинку, де народився. До скриньки пам*яті мати поклала його посвідчення, футболку, нагороди та компас.
Батьки загиблих бійців вклали особисті речі у ящики з під гранат, які тепер стали скринями пам*яті про кожного героя який захищав кордони України. Наразі у виставці представлено 24 скрині, а незабаром додадуть ще дві. Адже 8 лютого загинув боєць з Чернігівщини Володимир Мінчуков. А 12 лютого не стало Дмитра Сискова.
Волонтери, учасники АТо та сім*ї загиблих бійців спільними зусиллями хочу впровадити день пам*яті загиблих учасників АТО. Дату вже обрали, 29 серпня.
Для кожної родини загиблого бійця скринька є особливо. Адже вони вклали не лише особисті речі чоловіка або сина, а й частину себе і сімейних спогадів. Виставкова експозиція «Сіверщина. Блокпост пам*яті» у пенітенціарній академії триватиме протягом двох тижнів. А далі подорожуватиме іншими навчальними закладами Чернігівщини.