ua ru

Оновлення тролейбусного парку

Чи отримає Чернігів кредит на закупівлю нового транспорту?
Незабаром в місті може з"явитися 40 новеньких тролейбусів. Наразі ЧТУ підготувало документи для подачі заявки щодо реалізації проекту «Підвищення ефективності громадського електротранспорту в м. Чернігові». Кредит на закупівлю нових одиниць техніки у сумі 6 мільйонів євро має надати Європейський Інвестиційний банк.
Парк тролейбусного управління нараховує 95 одиниць пасажирських тролейбусів, 4 службових, 22 автобуси, та 28 одиниць спецтехніки. 78 рогатиків мають понаднормовий термін експлуатації. Тому оновлення рухомого складу надзвичайно важливе. До того ж виручка на новому тролейбусі на 30% більша, а витрати на електроенергію та ремонтні роботи менші.
Наприкінці 2016 у Чернігові відкрили новий маршрут №11, у минулому році об"єднали 2-й та 9-й. Це дало змогу збільшити кількість платних пасажирів. Виручка від оплати за проїзд зросла більш як на 7%.
Восени минулого року парк ЧТУ поповнився новою технікою. 5 тролейбусів Чернігівського автозаводу вже перевозять пасажирів міста. Загалом на підприємстві півтора десятки сучасних рогатиків. Чернігівці встигли цінити переваги нового транспорту.
Міський голова зауважив, що стан транспортних перевезень у Чернігові відстає у порівнянні з іншими містами країни. Тому серед головних завдань - поповнення парку ЧТУ новими тролейбусами та автобусами, оновлення дорожнього покриття на головних магістралях міста, а від приватних перевізників вимагатимуть виконання умов Меморандуму щодо оновлення автомобільного парку.