ua ru

Ресторани міста чекають перевірки

До кого навідаються податківці?
Патріотизм - це є свідома сплата податків у місцеву скарбницю. На цьому вкотре наголосив міський голова Владислав Атрошенко під час щотижневої наради в мерії. Він зазначив, що наразі в Чернігові є підприємства, які заборгували місту чималі суми. Чимало роботодавців офіційно не оформлюють працівників. Міський голова зауважив, що несплата місцевих податків це злочин для майбутнього міста, в якому між іншим і мешкають і ці неплатники.
Міський голова доручив податківцям спільно зі співробітниками Муніципальної варти після 22-ї години провести контрольні закупки алкогольних напоїв у ресторанах міста, а також перевірити чи працюють в цих закладах співробітники, які офіційно не працевлаштовані.
Аби підтримати підприємців, які сплачують податки в міську скарбницю, Владислав Атрошенко вкотре закликав чернігівців купувати у магазинах продукцію місцевих виробників. Такі товари мають спеціальний знак «Чернігів, купуй рідне!».
Владислав Атрошенко запропонував перейменувати вулицю Радіозаводську на честь Леоніда Безверхого та присвоїти йому звання почесного громадянина міста Чернігова. Леонід Іванович був засновником та першим директором Чернігівського радіоприладного заводу. Помер на 90-му році життя у січні 2018.
Міський голова повідомив, що керівництво облмуздрамтеатра звернулося з проханням проводити шлюбні церемонії у стінах театру. Владислав Атрошенко зауважив, що це слушна пропозиція. Напередодні дня всіх закоханих очільник міста привітав чернігівців.
Також міський голова запропонував на день закоханих 14 лютого одружувати молодят у стінах міської ради.