ua ru

Хвиля грипу накрила Чернігів

Як вберегтися від вірусної інфекції?
Чернігів накрила хвиля захворюваності на гострі респіраторіні вірусні інфекції. В порівнянні з минулим тижнем кількість хворих на ГРВІ збільшилася майже на 40 відсотків . Констатують лікарі 3 поліклінічного відділення , тут, під кабінетами терапевтів ,черги. Вцілому до 50 пацієнтів за день приймають ескулапи, скарги незмінні температура, нежить, головний біль, кашель. Такий наплив пояснюється ще й тим, що люди не піклуються не тільки про своє здоров"я, але й оточуючих.
Та все ж, якщо хвороба вас настигла , у багатолюдних місця рекомендують одягати маску, насамперед у медичних установах, оскільки тут ймовірність підчепити вірус виростає в рази.
Та далеко не всі люди дотримуються таких правил.
В аптеці із захисними пов"язками та противірусними медикаментами порядок, не дивлячись на величезний попит, дефіциту не спостерігається.
Наша знімальна група навідалася і до дитячої міської поліклінніки № 1. За словами головного лікаря Людмили Овсієнко за останній тиждень було 450 викликів , крім цього приймають по 30 хворих за день.
Лікар радить батькам не зволікати , а вчасно робити щеплення , оскільки це єдиний дієвий спосіб протидії грипу. За січень місяць цю процедуру пройшло 500 дітей ,до того ж разом зі своїми батьками.
Вакцина Французького виробництва , коштує 200 гривень . Щоправда наразі залишилася одна упаковка.
Медики переконують, що вакцина якісна , побічних ефектів після неї практично немає.