ua ru

Олімпійська зима на Голубих озерах

Шістнадцять команд ДЮСШ області на базі комплексу "Голубі озера" взяли участь у спортивно – масовому заході «Олімпійська зима» присвячена зимовим Олімпійським та Паралімпійським іграм 2018.
Про це повідомили у Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА.
Команди учасників у складі 6 осіб (3 дівчини, 3 юнаки), віком 10-14 років, змагались у зимових видах спорту, брали участь у конкурсах, естафетах, та вікторинах.
Діти змагалися у таких естафетах: перетягування канату , біг по льоду, слалом з ключкою, «оленяча упряжка», на сніговому майданчику на озері: біг по снігу, катання на льодянці та втрьох на парі лиж. Учасники зарядилися змагальною атмосферою, кожен зміг себе якнайкраще показати і загалом провели час весело та корисно.
За результатами змагань загальнокомандне перше місце виборола команда із с. Олешня, друге - КДЮСШ з олімпійських видів, третє - команда смт Ріпки.
Учасники, які зайняли призові місця нагороджені медалями та грамотами.
Організували захід Відділення НОК України в Чернігівській області за сприяння Департаменту сім’ї , молоді та спорту облдержадміністрації, Управління освіти та науки облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», федерацій з олімпійських видів спорту, регіонального центру «Інваспорт».