ua ru

У місті працюватимуть пункти обігріву

У Чернігові в разі настання сильного похолодання працюватимуть стаціонарні пункти обігріву, де надаватиметься допомога людям, яким за різних обставин загрожує переохолодження.
Про перелік визначених місць та роботу пунктів обігріву розповів начальник з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун.
Пункти обігріву розпочнуть свою роботу, якщо середньодобова температура повітря буде знижена до мінус 10 °С. Це визначено рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Цілодобово прийматимуть громадян, які змерзли та потребують допомоги, у всіх міських лікарнях (приймальні відділення): проспект Миру, 44; вул. 1-го Травня, 168; вул. 1-го Травня, 170; вул. Текстильників, 36, у Центрі соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних (вул. Святомиколаївська, 33) та у комунальному лікувально–профілактичному закладі «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (вул. Шевченка, 160).
Крім того, у робочий час (з 8 до 17 години) допомога змерзлим надаватиметься в приміщеннях територіальних центрів соціального обслуговування Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (вул. Рокоссовського, 18, вул. Текстильників, 25).
З настанням періоду низьких температур повітря керівники цих установ у визначених місцях встановлять позначки - «Пункт обігріву» та організують такі послуги. Усім, хто звернеться за допомогою, надаватиметься тимчасовий прихисток, ковдра, гарячий чай та інша допомога відповідно до потреб. У лікарнях черговий лікар буде обов’язково сповіщений про те, що до пункту поступила людина, яка змерзла та потребує медичного огляду, - зазначив Григорій Годун.
Начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення також повідомив, що цього року приміщення комунальних підприємств (ЖЕКів) та підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій міста (пожежних частин) офіційними пунктами обігріву не будуть. Але у разі потреби працівники підрозділів ДСНС завжди допоможуть в рамках своїх службових обов’язків. На території міста також не будуть встановлюватися спеціальні великі намети. Наприклад, такий, що встановлювався у попередні роки біля Березового гаю в районі вул. Пухова.
На Водохреще очікується велика кількість чернігівців, які прийдуть на берег Десни для традиційного занурення в освячену воду. Цього дня для забезпечення безпеки громадян на березі річки у двох місцях - біля міського пляжу «Золотий берег» та за пішохідним мостом - чергуватимуть рятувальники та водолази міського підрозділу ДСНС, а також працюватимуть пункти обігріву та польова кухня. Всього буде задіяно близько 20 осіб. Спеціалісти також обов’язково перевірять на наявність небезпечних предметів дно річки в місцях для масових занурень на Водохреще. На березі також чергуватимуть машини швидкої допомоги.

Новини по темі