ua ru

Зимовий фестиваль «Коза»

Уперше на сцені заспівали відомі на всю Україну бабусі.
Зимовий фольклорний фестиваль"Коза"традиційно привітав чернігівців з Козою та Маланкою.12 та 13 січня зі сцени на Красній площі лунали щедрівки, колядки, сільська танцювальна музика у виконанні гуртів з нашої області та столиці. Коза у ці дні користувалась особливою увагою.Її водили, з нею фотографувались.
Першими до обрядового дійства залучили учасники чернігівської театральної студії "Біла валіза". Під спів та музику гурту "Буття" погуляла коза по сцені. Учасники цього колективу протягом 17 років в етнографічних експедиціях обстежили майже 300 сіл країни,зокрема Чернігівщини. Назбирали і записали велику кількість народних пісень. Уперше на фестивалі "Коза" заспівав фольклорний гурт села Золотинка,Чернігівського району. Відомими на всю Україну бабусі стали після поїздки на музичний фестиваль до Угорщини,скориставшись безвізом.
Щорічний фестиваль"Коза",який проводиться в місті з 2014 року - це завжди сміх, жарти, музика, забави для дітей та дорослих. Після його завершення учасники розїдуться по своїх домівках, щоб зустріти Щедрий вечір у колі рідних та друзів. За святковим столом поділяться своїми враженнями від чернігівської "Кози".