ua ru

Щедрівки за старовинними канонами

Святий вечір у Чернігові.
Колядки та щедрівки за стародавніми канонами збереглися і до цього часу. Людмила Зіневич координатор волонтерського центру " Безкоштовні курси української мови" зібрала своїх слухачів, а це люди які знаються на традиціях і можуть розповідати про них годинами. Обов"язково кажуть в свят вечір господарі накривали стіл із 12 пісних страв, головна - кутя, взагалі то її колись варили тричі з пісну 6 на 7 січня, щедру на 13 , а голодну на на водохреща - 19. Її ставили до святого куточка і куштували, коли на небі з"явилася перша зірка.
В центрі створилася своя родина ,каже Людмила Зіневич, а тому вирішили зібратися гуртом аби зустріти святковий вечір, стіл накрили як і годиться , по- багатому, наготували вареники з вишнями, з капустою, напекли пирогів , не забули про коронну страву, звісно ж це кутя, у кожного вона своя, сварена за рецептами, які дісталися від предків.
Сучасний рецепт запропонувала Людмила Зіневич.Такою кутю зробив один інгридієнт.
Першими пощастило смакувати страву нашій знімальній групі.
Поки гості збиралися за столом, у двері постукали дітлахи з вертепом та піснями.
Відколядувавши незабули і пощедрувати.
Не тільки пряниками та цукерками обдарували їх дорослі, грошей також вдалося назбирати . А далі всі гуртом , дорослі та діти, сіли за стіл та розпочали святкову вечерю.