ua ru

Ситуація навколо школи №10

Яке рішення прийняли на зустрічі з батьками?
12 січня відбулася додаткова робоча зустріч із батьками та вчителями 10 школи у міській раді . Нагадаємо 11 січня батьки влаштували акцію протесту перекрили рух по проспекту перемоги, оскільки вони не хочуть аби їх дітей переводили в інший навчальний заклад оскльки є технічний висновок науково- дослідного інституту що приміщення перебуває в варійному стані , а саме на прибудові яка прилягає до школи пішла тріщина , тому існує реальна загроза життю людей.
Однак більшість батьків стоїть на своєму і не готове залишати даний навчальний заклад та переводити свою дитину в іншу школу не дивлячись ні на що.
Управління освіти рекомендувало продовжувати навчальний процес в 6 школі. Там вільний повністю 3 поверх де можуть розмітитися 347 школярів та всі 30 працівників 10 школи, на першому поверсі так як тут навчаються діти з освітніми потребами буде розміщений інклюзивний клас , тобто весь склад буде збережений повністю.
Олег Рубець батько дитини яка навчається в 4 класі прийняв вже зараз рішення перевести сина , однак не до 6 , а до 12 школи. До свого рідного закладу завітали в останній раз.
Щодо аварійного приміщення тобто вбиральні, зараз до нього категорично заборонено заходити, зауважив директор ЗОШ № 10 Олександр Карпека.
Чи буде можлива далі експлуатація приміщення 10 школи для процесу навчання , стане відомо трохи пізніше.