ua ru

Перемога Бродвею

Танцювальний колектив повернувся з Польщі.
Зразковий художній танцювальний колектив студія сучасного танцю " Бродвей " знову став чемпіоном. Група у складі 10 чоловік повернулася з Польщі , а саме , з міста Новий Торг. Там проходив 16 міжнародний фестиваль- конкурс " Інтершоу" . Конкуренція, каже Тетяна Слободська- Кислиця ,була чимала , але наші звикли до лідерства.
Хореографію ставила донька Тетяни , Анастасія, адже вона танцями займається з 3 - х років , хоча наразі здобуває іншу спеціальність навчається на філософа та танцям не зраджує, вона перейняла навички від Марини Майсеєвої, яка наразі працює в колективі співака Дмитра Монатика. Дівчна каже до конкурсу готувалися довго, тренування тривали по декілька годин кожного дня, але це того було вартим.
Анастасія переконує дана перемога це заслуга всіх її учнів , які доречі дуже люблять і поважають свого наставника навіть якщо вона комусь доводиться сестрою.
Колектив ще і зараз перебуває під враженням, хоча на їх рахунку чимало тріумфіф, навіть не вистачає місця для всіх кубків , але кожен успіх наділяє бажанням рухатися тільки вперед.