ua ru

На допомогу при народженні спрямували майже 1 мільйон гривень

З початку року вже 111 чернігівських родин звернулися до міської ради за одноразовою матеріальною допомогою при народженні дитини.
Виплата чергової допомоги 76 сім’ям міста була погоджена вчора комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Загальна сума виплат складе 655 тисяч гривень з міського бюджету. Зокрема: на народження першої дитини по 5 тисяч гривень отримають 43 родини, другої дитини – 23 родини по 10 тисяч гривень, третьої дитини – 9 родин по 20 тисяч гривень. Серед новонароджених чернігівців також 1 двійня, допомога на яку складає 15 тисяч гривень.
Раніше, 4 січня, рішенням виконкому вже була надана допомога 35 родинам Чернігова на загальну суму 260 тисяч грн з міського бюджету.
Минулого року допомогою при народженні дитини скористалися 299 чернігівських сімей. На це спрямовано 2 млн 405 тис. гривень з міської скарбниці.
Нагадаємо, реалізація Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки, прийнятої Чернігівською міською радою за ініціативи міського голови Владислава Атрошенка, розпочалася з 21 вересня минулого року. Для виконання Програми у міському бюджеті на поточний рік передбачено 20 млн грн.