ua ru

Благодійна допомога

Як волонтери Чернігова виручають нужденних.
Тетяна Анатоліївна переселенець з Луганської області місто Лисичанськ . Вона була вимушена покинути свій дім та родину через війну на сході . Завдяки волонтерам потрапила до Києва , а вже згодом переїхала до Чернігова. Жінка має діаліз нирок , тож без допомоги спеціальних апаратів вона не може . Жінка дуже вдячна лікарям та добродіям, каже, якщо б не вони, давно опинилася на вулиці . Пенсії вистачає ледве на їжу, тож без допомоги волонетерів не обійтись. Без сліз Тетяна Анатоліївна не може говорити .
Чернігівська громадська організація "Вільні Люди" допомагає переселенцям та нужденним ще з початку революції гідності . Олександр входить до неї , він розповідає, що пішов туди за покликом серця .
"Вільні Люди" співпрацює не тільки з українським, а й з закордонними організаціями , з окрема Канада, Франція , Вонкувер та сусіди наші – Біларусь.
За існування цієї організації благодійну допомгу надало близько 400 чоловік , 6 тонн роздали та 10 тонн перекинули на схід . Десь раз на місяць вони роздають харчову допомгу усім нужденним, але бажано мати справку, яка засвідчує статус переселенця . Волонтери й надалі допомагатимуть усім нужденним та закликають не байдужих долучатися до благодійної справи .