ua ru

Школу №10 закривають

Акція протесту батьків.
Батьки учнів 10-ї школи, пообідді 11 січня, перекрили проспект Перемоги. Акція протесту зумовлена тимчасовим припиненням навчального процесу у школі № 10 в зв’язку з аварійним станом одного з корпусів який прилягає до основної споруди.
Приміщення школи № 10 не може надалі експлуатуватися, через аварійний стан прибудови, в якій розташовані шкільні вбиральні- такий технічний висновок науково-дослідного ніституту «Чернігівцивільпроектреконструкція», який дослідив стан будівельних конструкцій.
Обурені батьки не погоджуються з рішенням комісії і вимагають проведення незалежної експертизи.
Згідно з рішенням комісії після канікул з 15 січня навчальний процес для школярів 10-ї школи продовжиться у 6-й. Але батьки особливих діток вимагають створення відповідних умов для їх навчання в іншому закладі.
Про те, що перехід в іншу школу стане неабияким випробуванням дітей, наголошує і вчитель інклюзивного класу Софія Степаненко.
Школу № 10 збудували у 1946 році, а прибудову до неї у -97му. Але тріщина у приміщенні з*явилася ще рік тому, її намагалися усунути але це не дало результатів.
Протягом години батьки проводили акцію протесту та вели перемовини з працівниками міського управління освіти. Але дійти спільного рішення так і не вдалося.
Разом з батьками протестували і учні школи. Адже старшокласники хвилюються за бали та майбутній атестат. Вже через декілька місяців їх чекає ЗНО та вступ до вишу.
Акція протесту тривала годину, а тому весь транспорт рухався в об*їзд вулицею Попудренка . Опісля батьки розійшлися, одні пішли по домівках, інші повернулися до школи. А продовжити обговорення вирішили на офіційних батьківських зборах, які запланували на 18 годину вечора . Як повідомили у школі, на них будуть присутні працівники управління освіти та ДСНС.