ua ru

Десна вийшла на перше тренування

"Десна" зібралася в Чернігові – після перерви на зимові свята команда вийшла на перше тренування для підготовки до другої частини сезону 2017/2018.
Про це повідомляє футбольний клуб на ФБ.
“На сьогоднішній ні з одним з нових гравців поки що договір не підписаний. Що стосується планів, то з 16-го по 28 січя в Києві пройде традиційний турнір пам’яті Олега Макарова, ми будемо приймати участь в ньому. Після цього команда отримає чотири вихідні дні, а з 3-го по 24 лютого планується збір в Туреччині. Потім в першому ж місяці буде ще один збір, швидше всього в Харкові на базі «Металіста», а 18 березня сезон відновиться в грі з «Балканами». Зміни в команді звичайно будуть, і після турніру пам’яті Макарова в Туреччину поїдуть ті люди, які будуть грати в чемпіонаті”, – прокоментував ситуацію головний тренер Десни Олександр Рябоконь.
Найближчі дні “сіверяни” проведуть в Чернігові, готуючись на стадіоні імені Гагаріна, а вже 15 січня команда відправиться в Київ, де прийме участь в “Меморіалі Макарова”. Другий етап підготовка команда проведе в Туреччині – на закордонний збір Десна відправиться 2 лютого.