ua ru

Фестиваль «Рятуючи світ - врятували тебе»

Подяка ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
14 грудня -День вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС . 32 роки тому за наші життя та чисте майбутнє боролися тисячі людей. На сьогоднішній день у Чернігові статус постраждалих мають майже 8 тисяч чоловік ,з них половина ліквідаторів. Напередодні у Чернігівському Палаці дітей та юнацтва зібралося багато людей , аби вшанувати пам’ять загиблих героїв та привітати чорнобильців , які зараз з нами .
Після вручення грамот та подяк розпочався дитячий фестиваль " Рятуючи світ -врятували тебе". Він проводиться вже в друге. Його мета- вшанування пам’яті чорнобильців та розвиток творчої та дитячої активності. Таким чином дітлахи танцями і піснями висловлюють подяку героям за своє життя .
У фестивалі бере участь близько п’ятисот чоловік ,це 39 вокальних та хореографічних колективів. Конкурс проходив у два етапи , перший у музичних школах та студіях, другий - у палаці дітей та юнацтва .
Як зазначають організатори конкурсу, його переможці поїдуть у Київ ,вони побувають у національному музеї Чорнобиль, на екскурсії столицею та на головній ялинці України.