ua ru

Як обрати професію?

Випускників чернігівських шкіл знайомили з кулінарією.
Правильно обрати професію - гарантований успіх у майбутньому. Перевірити, наскільки омріяна професія буде приносити задоволення, чернігівським школярам запропоновали у чернігівському центрі професійно-технічної освіти. Хоча, як з*ясувалося, більшість дітей вже знає, ким стане.
Профорієнтаційний захід провели для випускників п"яти шкіл міста. За словами, фахівців служби зайнятості, пропоновані професії користуються в місті популярністю.
Аби прищепити любов до кулінарії, в навчальному закладі провели різноманітні майстер- класи. Взагалі, за словами керівника, тут учні, які обрали професію кулінара готують кожного дня, а тому тут багато різної випічки , булочки з різними начинками та тістечка.
Тут на кухні закладу , роблять чудові новорічні пряники. Основа вже готова, варто лише зробити останній штрих- гарно розмалювати.
Дітям дозволили спробувати свої сили, і самим долучитися до процесу. Старанних та зацікавлених виявилося чимало.
В іншому кабінеті вже повним ходом йшов процес приготування вареників з картоплею та шкварками, рецепт дуже простий звичайна відварна картопля, та прісне тісто, але рецептів тут знають багато, і кожного разу готують щось нове кажуть викладачі.
Окрім цього було продемонстровано, як зробити прикраси для торта із мастики, та прикрасити святковий коровай.