ua ru

Акція Життя без бар’єрів

Хто спробував пересування в інвалідному візку?
Життя без бар"єрів. Спробувати, яке воно насправді, мають можливість мешканці нашої області. Акція "Життя без бар"єрів" відбулась в Ічні, Бобровиці та Ніжині, а нещодавно у Варві та Городні. Для цього активісти Радикальної партії підготували інвалідний візок, на якому запропонували мешканцям населених пунктів дістатися на інший бік вулиці через пішохідний перехід у їхньому місті.
З якими проблемами стикаються люди з обмеженими можливостями у повсякденному житті, міг перевірити кожен. Проте охочих виявилося не так вже й багато. Чи то через забобони, або ж перестороги, городнянці не квапилися сісти у інвалідний візок.
Володимир Герман - інвалід першої групи, пересувається на візку. Аби не нудьгувати вдома та заробити копійчину, він продає на місцевому ринку каву, чай та інші напої. Щодня чоловіку доводиться стикатися з проблемами під час пересування містом. Каже, вже призвичаївся.
Акції "Життя без бар"єрів", які спрямовані на підтримку людей з інвалідністю, пройшли в різних куточках Чернігівщини. Проте на цьому допомога людям з обмеженими можливостями не закінчується.
Представники громадського об"єднання «Громадська взаємодія інвалідів» підтримали ініціативу лідера радикальної партії Олега Ляшка щодо впровадження в Україні стратегії інтеграції, яка передбачає зміну ставлення суспільства до людей з інвалідністю. В різних містах України активісти збирають круглі столи, обговорюють проблеми, з якими щодня стикаються люди з обмеженими можливостями та шукають шляхи їх вирішення.