ua ru

Нова початкова освіта

Як триває експеримент у 25 школі Чернігова?
Вже три з половиною місяці як українські школи почали випробовувати новий стандарт початкової освіти . У Чернігові учасницею експерименту стала школа № 25 . Щоб поділитися своїм досвідом та досягненнями ,12 грудня у навчальному закладі зібрались методисти та вчителі пілотних шкіл з Ніжина , Прилук і Ріпок.
За правилами пілотного проекту у класі повинно буди не більше 30 учнів, сидять діти обличчям один до одного та працюють у групах . За словами вчителя , першочкам дуже подобаються такі уроки, домашнє завдання їм не задають і знання вони здобувають у ігровій формі.
Саме для пілотного навчання школі подарували дві інтерактивні дошки ,але не кожен зможе користуватися таким приладом ,тож вчителі початкових класів проходять спеціальні курси , щоб оволодіти мистецтвом . Ця дошка робить навчання цікавішим ,адже дітки не сидять за партами в книжках, а приймають активну участь у користуванні нею .
Якщо малеча покаже гарний результат цього року, то після доопрацювання усіх нюансів, реформа "Нова Українська школа" повинна вступити в дію по всій Україні .

Новини по темі