ua ru

Ювілейна Жінка року

Лауреатки минулих років.
Минуло 20 років з дати заснування міського конкурсу " Жінка року" . За цей час лауретками стали 170 представниць прекрасної статі, всі вони досягли величезного успіху в різних сферах життєдіяльності, і тепер прославляють Чернігів своїми перемогами. Відсвяткувати ювілей до одного із ресторанів міста прийшло 110 чоловік. Олена Шульга - банкір, вона була однією з перших номінанток, отримувала нагороду на ряду з іншими достойними людьми серед яких були медики, освітяни, представники громадських організацій, та журналісти, до речі , тоді ж це почесне звання отримала і керівник , телерадіоагенства " Новий Чернігів" Ольга Капустян. Для цих жінок зимовий грудневий вечір став особливим.
Олена Веруга завідуюча відділенням дитячої стоматологічної поліклініки почесне звання здобула у 2015 році, і тепер намагається зберегти довіру людей .
У 2011 році в конкурсі взяла участь, і Світлана Криволап, жінка яка піклується за благоустрій в місті. Вона вже багато років працює начальником дільниці комунального підприємтва " Деснянське" .Клопітка робота свого часу була поміченою, колектив подав заявку на конкурс " Жінка року" , та запропонував саме її кандидатуру.
Тетяна Руденок також піклується про затишок та чистоту в кожному домі. І це не просто слова, адже вона має власну справу , яка направлена на допомогу жінкам, які прагнуть бути гарними господинями. За свою діяльність отримала нагороду у 2008 році, каже зараз згадує той момент постійно, і надзвичайно пишається .
Вітали лауреаток організатори конкурсу , а це міська та обласна спілки жінок України та представники влади. Душевний настрій створювали Чернігівські артисти , які радували присутніх душевними композиціями.