ua ru

Доля зруйнованого гуртожитка

Чергове засідання суду.
Майже рік минув з моменту обвалу гуртожитка на Попудренка 16. 12 грудня 2016 року внаслідок руйнування будівлі, загинула одна жінка. Судове засідання у цій справі заслуховували ,6 грудня у Новозаводському суді міста. Як зазначив обвинувачений, екс-керівник КП «Новозаводське» В*ячеслав Николенко , про проблеми гуртожитка дізнався лише в день обвалу.
З липня місяця 2016 року від мешканців поступали регулярні дзвінки до кол-центру, адже час від часу у будинку траплялись аварійні ситуації. Дзвінок був і в день обвалу ,12 грудня, але про нього обвинувачений дізнався лише згодом.
Під час засідання прокурор Роман Єременко надав докази обвинувачення В*ячеслава Николенка. І оголосив результати ряду проведених експертиз .
За словами прокурора, станом на 12 грудня, коли обвалився гуртожиток у підприємства був залишок коштів понад 303 тисячі гривень, які можна було спрямувати на ремонт будівлі і вберегти його від обвалу.
Загалом вартість будинку оцінюють у понад 27 мільйонів гривень. Аби детально ознайомитись з документами, які прокурор надав суду, захисник обвинуваченого попросив перерву. Суд клопотання задовольнив. А тому розгляд справи перенесли на 18 грудня 2017 року