ua ru

Територіальний центр

Як достукатися до профільного міністерства?
Соціальні працівники територіального центру Чернігівського району зібралися в актовій залі. Вони чекають народного депутата аби розповісти йому про свої проблеми. Сподіваються , що через нього зможуть достукатися до свого профільного міністерства та озвучити наболіле.
Тетяна Федченко працює зі старенькими вже 13 років. Каже навантаження велике і часу відведеного на кожного підопічного катастрофічно не вистачає.
Соціальному працівнику на селі щодня доводиться долати великі відстані аби дістатися до своїх підопічних. Жаліється Тетяна Федченко. Цю думку розділяють і її колеги.
Максим Микитась зустрівся з соціальними працівниками територіального центру Чернігівського та Ріпкинського районів під час свого робочого візиту в округ. Народний депутат вислухав людей і зрозумів їх проблеми.
Народний депутат пообіцяв соціальним працівникам округу не тільки велосипеди . Питання заробітної плати, каже , триматиме на контролі і наполягатиме на підвищенні оплати праці людям , які піклуються про інших. Дідусів та бабусь , які розраховують тільки на них.