ua ru

Великий концерт Кобзарів

У Чернігові відзначили 145-річчя від дня народження кобзаря-лірника Терентія Пархоменка.
145-річчя від дня народження видатного кобзаря-лірника Чернігівщини Терентія Пархоменка відзначили в місті. Такої кількості бандуристів ,і юних, і дорослих , ще не бачили стіни філармонійного центру. Організатор концерту, продовжувач кобзарських традицій Пархоменка Василь Нечепа зазначив, що за 50 років його творчої діяльності такого дійства ще не було.
Пам’ять про народного співця Терентія Пархоменка кобзар-лірник Василь Нечепа вшановував сольними концертами в Україні та за океаном. До святкування 145-річниці долучились майже всі бандуристи міста- капели бандуристів "Надія", "Зачарована Десна" ,імені Остапа Вересая, ансамблі школи мистецтв при музичному коледжі, "Натхнення" та "Соколики". Наші творчі колективи примножують кобзарську славу Чернігівщини, здобувають перемоги на всеукраїнських конкурсах, успішно виступають на міжнародних фестивалях.
На великому концерті глядачі почули старовинні думи, кобзарські пісні та пісні, створенні сучасними авторами. Наші предки -кобзарі могли б пишатися тим, що їхнє мистецтво живе і передається новим поколінням.