ua ru

Новорічні свята у місті стартують 19 грудня

«Казкове містечко», урочисте запалення вогнів головної ялинки міста, льодова ковзанка, дитяча анімація, фестиваль вуличної їжі, містечко майстрів – ці та інші атрибути Нового року вже готуються в Чернігові.
Про це йшла мова на засіданні організаційного комітету з питань підготовки і проведення Новорічних та Різдвяних свят, повідомляє прес-служба міської ради.
Цього року святкові заходи проходитимуть з 19 грудня по 14 січня у сквері імені Богдана Хмельницького та на Красній площі, де облаштовується «Казкове містечко».
Урочисте відкриття «Казкового містечка» відбудеться 19 грудня у День святого Миколая у сквері імені Богдана Хмельницького о 17.00.
У ніч з 31 грудня на 1 січня біля головної ялинки для чернігівців та гостей міста пропонується Новорічна ніч «Святкуємо together!» за участю відомих естрадних гуртів та місцевих творчих колективів і виконавців.
6, 7, 8 січня– пройдуть фестивалі вертепів, 12-13 січня відбудеться зимовий фольклорний фестиваль «Коза».
Цього року на Красній площі будуть розташовані фото зони – дерев’яні декоративні будинки із святковою ілюмінацією та новорічними ялинками. Крім того, традиційно працюватиме фуд-зона за участю місцевих рестораторів.
Казкове містечко працюватиме кожного дня, а у вихідні дні проходитимуть вечірні святкові програми.
Від головної ялинки кожні вихідні проводитимуться безкоштовні екскурсії містом для усіх бажаючих. Детальну інформацію про святкування обіцяють розмістити згодом на сайті міської ради.