ua ru

Оновлення тролейбусного парку

Позика від європейського банку.
Чернігів готовий до кардинального оновлення тролейбусного парку міста. На пленарному засіданні 25 сесії депутати погодили ЧТУ отримання позики на суму шість мільйонів євро , а це 180 мільйонів гривень. За ці кошти мають купити 40 нових енергоефективних односекційних низько підлогових тролейбусів. Гроші виділяє Європейський інвестиційний банк під державні гарантії зі ставкою до двох відсотків строком до 22 років з 5-ти річним пільговим періодом .
Не вирішення транспортної проблеми у Чернігові - тягне місто вниз у всіх рейтингах. Ті позитиви , які отримає підприємство після оновлення тролейбусів значно переважать той відсоток кредиту , який доведеться сплатити , - акцентував на засіданні міський голова.
Депутати майже одноголосно підтримали проект рішення щодо позики для ЧТУ. Нагадаємо , наразі на підприємстві – 105 тролейбусів. Діє 10 маршрутів на які щодня виходить 65 рогатиків. За останні два роки вдалося купити 15 нових . При цьому сімдесят відсотків пасажирського транспорту на ЧТУ відпрацювало нормативний строк і потребує оновлення.