ua ru

Депутати звернулися до Прем’єра з приводу гемодіалізу

На засіданні 25 сесії Чернігівської міської ради депутати схвалили текст Звернення Чернігівської міської ради до Прем’єр-міністра України.
У ньому йдеться про включення у пілотний проект відпрацювання механізму фінансування послуги з лікування хворих на хронічну ниркову недостатність, які отримують лікування методом гемодіалізу. Про це повідомила прес-служба міської ради.
У місті Чернігові протягом останніх років існує проблема щодо надання медичної допомоги хворим з хронічною патологією нирок. Вона пов’язана з недостатнім рівнем фінансування з державного бюджету, що викликає занепокоєння з боку пацієнтів. Лікування методом гемодіалізу потребують 87 мешканців нашого міста та 6 осіб тимчасово переміщених із зони АТО.
Звернення до Прем’єр-міністра України має на меті загострити увагу до цієї проблеми та сприяти розгляду питання щодо можливості включення у пілотний проект відпрацювання механізму фінансування послуги з лікування хворих на хронічну ниркову недостатність, які отримують лікування методом гемодіалізу.