ua ru

Благодійний марафон: скільки коштів зібрали митці області?

124 777 гривень – із такою сумою на фінішну пряму вийшов благодійний вечір-марафон «Промінь надії», що відбувся 20 листопада в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка. Про це повідомили в Чернігівському обласному онкодиспансері.
Нагадаємо, що творчий захід – спільна ініціатива Чернігівської ОДА, Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій.
У музичну канву благодійного вечора вплели свою неповторну майстерність та вклали душу найкращі творчі колективи та митці нашого Сіверського краю.
Під час заходу збирали кошти всім миром на придбання додаткового обладнання для повноцінного функціонування лінійного прискорювача. Йдеться про дозиметричне устаткування та комп’ютерний томограф. Нагадаємо, що загальна вартість проекту будівництва корпусу під сучасне радіотерапевтичне обладнання – лінійний прискорювач - складає 107 мільйонів гривень.
На момент початку благодійницького проекту дефіцит коштів складав 25 мільйонів гривень. Естафету «Проміня надії» підхопили митці Чернігова. 26 листопада у міському палаці культури на концерті відбудеться збір коштів.