ua ru

Міський бюджет-2018

Чи вистачить коштів на розвиток міста?
Підготовка до сесії : бюджетна комісія розглянула профільні питання. Місцевий бюджет згідно проекту рішення складе понад 3 мільярди гривень, а це майже на мільярд більше ніж цьогорічний. Розвиток медицини, освіти та підтримка чернігівських підприємців, все це закладено у програмі економічного та соціального розвитку міста на 2018 рік .
Освітні складові програми передбачають дуальне навчання для студентів училищ та подальший розвиток інклюзивної освіти у Чернігові. Крім того, у наступному році планують реалізувати програму реновації енергоефективності у 5 школі.
Вже у наступному році, фахівці сподіваються залучити кошти європейського інвестиційного банку на закупівлю 40 нових тролейбусів , також встановити відео спостереження у школах та садочках міста. На бюджетній комісії детально розглянули питання підтримки громадських організацій міста, які об’єднують інвалідів, ветеранів , учасників бойових дій та багатодітні родини.
Сесія міської ради відбудеться 30 листопада. Депутати розпочнуть роботу о 9-й годині ранку, адже на порядку денному 40 питань.