ua ru

«Зайці» в тролейбусах – стережіться

Оштрафують, ще й у реаліті-шоу покажуть…
Провокації чернігівців та рейтинг виправдань від «зайців» - таке буденне життя чернігівських контролерів. Олег більше року працює у тролейбусному управлінні і не раз потрапляв у конфліктні ситуації з пасажирами.
Штраф за проїзд у тролейбусі без квитка складає 60 гривень. Та не всі хочуть платити, одні вступають у конфлікт, інші просто тікають.
Протягом року чернігівські контролери працюють з відеореєстраторами . Ті фіксують весь робочий процес та конфліктні ситуації . Проте, як тільки чернігівці помічають їх , стають більш спокійними та стриманими. Але не всі.
У випадках коли контролери самотужки вирішити ситуацію не в змозі, викликають поліцію. Днями ЧТУ запустило реаліті –шоу «Контроль» про будні чернігівських контролерів. Відео відзняті на камеру висвітлюють конфліктні ситуацію та сосунки контролерів та чернігівців. Містяни і самі запевняють, іноді стають свідками суперечок у транспорті.
Валентина Григорівна кондуктором працює вже 16 років, тож запевняє до кожного пасажира можна знайти підхід, а не вступати у суперечки
На початку року чернігівці дивувались камерам, які з’явились у контролерів. Проте , зараз до цього вже ставляться спокійно.
У ЧТУ працює дві бригади контролерів, котрі відтепер і стали головними героями реаліті-шоу. Перша серія має назву «Стрибки через сидіння», яка буде наступна поки невідомо, адже ситуації які виникають у транспорті передбачити важко. Проте, відтепер кожен чернігівець може потрапити в об’єктив відеокамери чернігівських контролерів.