ua ru

Основний кошторис міста

Як житиме Чернігів у 2018 році?
Робоча група з питань формування проекту міського бюджету в рамках бюджетного процесу детально розглянула складові основного кошторису Чернігова на 2018 рік. Як повідомила головний фінансист міської ради Олена Лисенко проект реалістичний і можна сказати досить оптимістичний. Мінімальна зарплата зростає до 3723 гривень , а прожитковий мінімум до 1762-х. Усі захищені статі забезпечені. Доходи майже співпадають з видатками і складають більше трьох мільярдів гривень. При цьому бюджет розвитку на 2018 практично у 2, 2 рази більше ніж цьогорічний.
Члени робочої групи отримали відповіді на поставлені запитання. Одне із яких стосувалося зменшення коштів на утримання районних у місті рад. Про їх ліквідацію мова наразі не йде , наголосила Олена Лисенко . Скорочення працівників управлінь праці та соціального захисту не передбачається а лише приводиться у відповідність до чисельного навантаження. Але певні кадрові зміни у райрадах все ж заплановані і торкнуться вони відділів архітектури.
Учасники робочої групи подякували розробникам проекту бюджету Чернігова -2018 за його обґрунтовану підготовку. Його проект мають розглядати депутати на сесії у листопаді. Згідно з бюджетним кодексом основний кошторис міста має бути затверджений в остаточній редакції до 25 грудня 2017 року. Через два тижні після того як Верховна Рада затвердить бюджет країни , міська рада має привести власний кошторис у відповідність до державного.