ua ru

Виплати переселенцям

Як телебачення допомогло вирішити проблему.
Переселенці Надії Редченко відновили виплату допомоги як внутрішньопереміщеній особі для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг. Нагадаємо, місяць тому жінка звернулася за допомогою на телебачення, оскільки в різних інстанціях отримувала лише відписки. Як з’ясувалося, виплату допомоги призупинили у зв’язку зі змінами у законодавстві. Адже її виплачують тим переселенцям, хто раніше мешкав у населених пунктах, які розташовані на лінії зіткнення, або ж чиє житло зруйноване чи стало непридатним для проживання внаслідок проведення АТО. Перелік цих населених пунктів визначений розпорядженням Кабінету Міністрів України. І місто Золоте-5 Луганської області, де і проживала родина Редченків, там не значиться. Однак в управлінні праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради все ж знайшли вихід з цієї ситуації.
Надії Редченко довелося поїхати додому на Луганщину та з’ясувати питання з місцем реєстрації.
Одразу після повернення до Чернігова, Надія Редченко надала всі необхідні документи управлінню праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради.
В кінці листопада родина Редченків отримає грошову допомогу за три місяці. Надія Іванівна каже, що ці кошти зараз дуже доречні, адже Артем, опікуном якого жінка стала ще до початку війни, зараз проходить лікування. У дитини є проблеми зі здоров’ям. Родина витрачає чималі кошти, тому кожна копійка на рахунку.